Frakt og Hentebetingelser
Det er kun mulighet for bud og hente selv i en periode fom 1.okt før vi har etablert nytt konsept i nettbutikken:-)
Ta kontakt om det er noen spørsmpl: nettbutikk@festligeting.no (merk emnefeltet med haster!) eller ring oss på 469 44 905 (tast 1 for nettbutikk)
Ved bestilling av heliumsballonger bør bestillingen være registrert hos oss før 3 dager til ønsket levering. Dette grunnet at det er stor pågang før begivenheter og helger, og vi kan ikke garantere at vi alltid kan levere på kort tid. Men ring oss om det haster, så finner vi alltids en løsning!
BUD (gjelder kun Oslo og omegn)
Oppblåste ballonger/heliumsballonger kan kun sendes med bud, eller hentes selv på Røa, Oslo.
Hente selv (gjelder kun Oslo og omegn)
Velger du hente selv som leveringsalternativ, kan pakken hentes hos oss i Aslakveien 14 M, inngang på baksiden av bygget. Denne løsningen er ubetjent, så ring oss om du lurer på noe. (info på inngangsdøren).
Døren er åpen hverdager mellom 9-15 (avtal med oss utenom disse hentetidene, gjelder også henting i helger)
Har du bestilt heliumsballonger? Da må du få en bekreftelse fra oss før du kan hente. Dette pga at det i perioder kan være lengre leveringstid og at ballonger er ferskvare. Vi må derfor være sikre på at vi leverer fra oss best mulig vare, til riktig tid.
Husk at dere kan alltid kontakte oss på mail eller telefon om det er noen spørsmål rundt frakt.